Pokaz multimedialny nowego Pawilonu Szpitala PCK w Nisku.

24.04.2024 Ogólne

Prezentujemy Państwu pokaz multimedialny nowo wybudowanego pawilonu szpitala, który wzbogaci nasze zaplecze medyczne. Sale 2-3 łóżkowe z własnymi węzłami sanitarnymi to krok w kierunku zapewnienia komfortu i prywatności pacjentom. Nowe sale zostały wyposażone w łóżka elektryczne, które stanowią istotny element zapewnienia wyjątkowego komfortu i opieki naszym pacjentom. Regulacja pozycji łóżka umożliwia szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Funkcje elektryczne pozwalają na podnoszenie i opuszczanie segmentów łóżka, co ułatwia zmianę pozycji ciała pacjenta w celu zapewnienia optymalnego wsparcia i ulgi w trakcie rekonwalescencji. Dodatkowo sale wyposażone są w systemy alarmowe co zwiększa bezpieczeństwo pacjentów oraz ułatwia personelowi medycznemu opiekę nad nimi. Te nowoczesne rozwiązania podkreślają nasze zobowiązanie do zapewnienia najwyższej jakości opieki oraz wygodnego i bezpiecznego środowiska dla wszystkich naszych pacjentów. Z przyjemnością dzielimy się z państwem naszym postępem w dziedzinie opieki zdrowotnej i zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi możliwościami.